Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001707
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

11 00

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

8 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Figaro për kaçurrela Esperanza JANET është një pajisje perfekte për stilimin e flokëve, e nevojshme për çdo grua që kujdeset për pamjen e saj. Me ndihmën e saj, ju do të krijoni shpejt modelin e flokëve perfekt për çdo rast. Figaro për kaçurrela ka një fuçi të veshur me qeramikë me diametër 38 mm, falë së cilës do të krijoni kaçurrela të harlisura, natyrale. Do të funksionojë në stilimin edhe të flokëve më të vështirë.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz
Funksioni jonik: Po
Gjatësia: 1.8 m
Gjatësia e kabllos: 1.8 m
Lloji i flokëve: Të gjitha llojet e flokëve
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E zezë
Pesha: 265 g
Stilimi i kaçurrelave: Po
Tensioni i rrymës (V): 230 V

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

October 5, 2023 14:39

Roni

Perfekt

Shume praktik dhe i shpejte👍

Produkte të ngjashme