Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001706
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

9 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Figaro për kaçurrela Esperanza DIANA është një pajisje perfekte për stilimin e flokëve, e nevojshme për çdo grua që kujdeset për pamjen e saj. Me ndihmën e saj, ju do të krijoni shpejt modelin e flokëve perfekt për çdo rast. Figaro për kaçurrela ka një fuçi të veshur me qeramikë me diametër 25 mm, falë së cilës ju do të krijoni kaçurrela të harlisura dhe të gjalla. Figaro për kaçurrela Esperanza DIANA do të funksionojë në stilimin edhe të flokëve më të vështirë.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia e kabllos: 1.7 m
Lloji i flokëve: Të gjitha llojet e flokëve
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Pesha: 265 g
Stilimi i kaçurrelave: Po
Temperatura (max): 180 °C
Tensioni i rrymës (V): 230 V


Produkte të ngjashme