Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001642
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Ravanson

65 00

Përfshinë TVSH 18%

69,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Njihuni me reshovin e rregullueshëm me katër pllaka të përshtatshme ngrohjeje nga Ravanson K-04T. Pajisja ka një grilë metalike dhe një bazë të qëndrueshme. Reshovi është prej çeliku të emaluar me cilësi të lartë që është rezistent ndaj temperaturave të larta. Është ideal për gatim në shtëpi, por edhe në kushte natyrore në udhëtim apo kamping. Atë mund ta vendosni edhe në tavolinë.

Detajet
Lloji: Gas
Lloji i kontrollit: Me rrotullim
Materiali: Metal,Plastikë
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E zezë
Numri i zonave të gatimit: 4 zona


Produkte të ngjashme