Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001399
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

185 00

Përfshinë TVSH 18%

204,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Grill elektrik Blaupunkt GRS901 është një pajisje ideale për të gatuar ushqime të shijshme dhe të shëndetshme pa përdorur shumë vaj. Ky produkt vjen me pllaka për vafla, duke ju mundësuar të krijojnë vafla të shijshme në kushtet e shtëpisë. Përmasat e tij janë 175 mm në gjatësi, gjerësi dhe lartësi, duke e bërë të lehtë për tu vendosur në çdo kuzhinë.

Grilli ka një trup prej çeliku të pandryshkshëm, që jo vetëm që i jep një pamje elegante, por gjithashtu e bën atë të qëndrueshëm dhe të lehtë për tu pastruar. Me një fuqi prej 2000 W, ky grill elektrik ngrohet shpejt dhe ruan temperaturën e duhur falë termostatit të rregullueshëm. Për më tepër, pllakat me veshje jo-ngjitëse sigurojnë që ushqimi të mos ngjitet dhe të jetë i lehtë për tu pastruar pas përdorimit.

Për siguri të shtuar, grilli vjen me doreza që nuk nxehen, duke ju lejuar të manipuloni pajisjen pa rrezikun e djegies. Gjithashtu, vjen me një tavë për vajin e tepërt, duke ju ndihmuar të ruani një ushqyerje më të shëndetshme.

  • Materiali i trupit: Çelik i pandryshkshëm
  • Pllaka për vafla: Po
  • Veshje jo-ngjitëse: Po
  • Termostat i rregullueshëm: Po
  • Power: 2000 W
Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjerësia: 175 mm
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: Argjend,Hiri
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme