Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001393
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

86 00

Përfshinë TVSH 18%

92,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blaupunkt Contact Grill është pajisje e gjithanshme dhe kompakte që ju lejon të gatuani një shumëllojshmëri ushqimesh të shijshme në shtëpinë tuaj. Është i lehtë për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përdorim të përditshëm.


• Sipërfaqe gatimi jo ngjitëse

• Kontroll i rregullueshëm i temperaturës

• Dizajn kompakt dhe i lëvizshëm


Sipërfaqet e gatimit jo ngjitëse të Blaupunkt GRS701 e bëjnë të lehtë gatimin e një shumëllojshmërie vaktesh pa u shqetësuar për ngjitjen ose djegien e ushqimit.Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjerësia: 135 mm
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Lartësia: 135 mm


Produkte të ngjashme