Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300001390
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

20 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

9 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Skara elektrike EKG005 nga Esperanza është një pajisje me cilësi të lartë e cila do t'ju lejojë të përgatisni ushqime të shijshme gjatë gjithë vitit, pavarësisht nga moti jashtë. Ju do të jeni në gjendje të përgatisni lloje të ndryshme mishi, perimesh, sanduiçesh dhe ushqimesh, perfekte për çdo takim apo festë, të gjitha këto pa dalë nga shtëpia.


Sipërfaqet e veshura me qeramikë mund të pastrohen lehtësisht edhe me një peshqir letre të thjeshtë.


Për shkak të hapësirës së madhe midis pjatave të poshtme dhe të sipërme, mund të përgatisni edhe hamburgerin më të madh.


Karakteristikat e produktit:

  • Veshje qeramike e pllakave ngrohëse
  • Doreza dhe streha e izoluar termikisht
  • Madhësia e pllakave ngrohëse: 14.5 x 23 cm
Detajet
Energjia elektrike: 750 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme