Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000978
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

158 00

Përfshinë TVSH 18%

174,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Set me 5 tenxhere Zwilling Essecnce 66220-002-0

Seti 5-pjesësh nga seria Zwilling® Essence është zgjidhja perfekte për të gjithë njerëzit që kërkojnë jo vetëm funksionalitet në enët e kuzhinës, por edhe një pamje të bukur.


Të gjitha tenxheret në këtë seri kanë një fund me shtresa SIGMA CLASSIC+. Shtresa e brendshme, prej çeliku inox 18/10, është higjienike, e kujdesshme dhe pa shije. Nën të, ka një bërthamë alumini 4 mm, e cila lejon që temperatura të ruhet për një kohë të gjatë dhe të shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen. Shtresa e tretë - ajo e jashtme, është prej çeliku inox cilësor 18/0 me veti magnetike, falë të cilit këto enë mund të përdoren edhe në pllakë me induksion.


Lehtësia e përdorimit

Dorezat janë prej çeliku të jashtëzakonshëm inox, gjë që e bën trajtimin e enëve të sigurt dhe të këndshëm. Falë kapakut të ngushtë e të qelqit, të gjitha enët e përgatitura mund të mbahen në sy dhe gatimi ose zierja e tyre mund të bëhet nën shoqërinë e një sasie të vogël uji me konsum po aq të ulët energjie.


Me këtë komplet cilësor, të përjetshëm dhe me pamje të bukur nga ZWILLING, ju mund të gatuani ushqime të shijshme me shumë pjesë, si dhe ushqime të vogla për të plotësuar menunë tuaj.

Detajet
Copë: 5
Kapaciteti: 1.5 L
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: Argjend,Hiri
Vëllimi: 2 L


Produkte të ngjashme