Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000697
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi ProfiCare

19 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

10 %

Koha e dorëzimit 6 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gjithmonë i pajisur në mënyrë perfekte PC-LBS 3002 3-në-1 është i përshtatshëm për depilim. Falë strehimit kompakt dhe funksionimit praktik të baterisë, ai është shoqëruesi ideal i udhëtimit dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në valixhen ose xhepin tuaj. Doreza e formës ergonomike lejon trajtim të lehtë për punë të saktë.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Karikim i shpejtë: Po
Lloji: Box
Lloji i baterisë: Built-in
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: E bardhë
Përdorimi: Në të lagur,Në të thatë
Rezistente ndaj ujit: Po
Tensioni i rrymës (V): 100 - 240 V


Produkte të ngjashme