Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Depilator Braun Silk-épil 9 Flex 9002, 40 piskatore, i bardhë

Numri i produktit: ACN-300000690
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi BRAUN

176 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Depilatori Braun Silk-épil 9 flex 9002 vjen me një kokë plotësisht fleksibile, për heqje më të lehtë të qimeve. Forma e re me kapje kundër rrëshqitjes vjen shumë e dobishme në dush dhe ofron një lëvizje më të lehtë dhe më të saktë. Bëhuni gati për një ditë në pishinë pa telashet e depilimit, duke përdorur kokën plotësisht fleksibile për depilim pa mundim, pa dhimbje. Për zona tepër të ndjeshme, ju rekomandojmë të përdorni kokën e makinës rroje të përfshirë në komplet. Depiloni në të gjithë trupin tuaj, duke përdorur kokën fleksibël për të arritur lehtësisht zonat e ndërlikuara.

Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri
Karikim i shpejtë: Po
Koha e karikimit të plotë: 50 min
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji: Box
Lloji i baterisë: Built-in
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: E bardhë
Numri i piskatoreve: 40
Numri i shpejtësive: 2
Rezistente ndaj ujit: Po
Tensioni i baterisë: 3.7 V


Produkte të ngjashme