Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000574
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

29 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluesja elektrike e ujit Blaupunkt është pajisje që do të thjeshtësoj procesin e bërjes së kafes, qajrave madje edhe gatimit duke iu ofruar ujë të vluar çdo herë që ju nevojitet. Kjo vluese elektrike ka kapacitet prej 1.8 litra ndërsa materiali me të cilin është ndërtuar garanton jo vetëm performancë të lartë dhe qëndrueshmëri gjatë përdorimit por edhe siguri falë mureve të jashtme të cilat qëndrojnë të ftohta. Ka kapacitet punues deri në 2200W.

Detajet
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 800 g
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Lartësia: 154 mm


Produkte të ngjashme