Blej tani

status:

Vluese uji Philips Daily Collection HD9351/90, 1.7L, 2200W, çelik inox

Numri i produktit: ACN-300000480
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

56 00

Përfshinë TVSH 18%

60,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kazan i qëndrueshëm, i bërë tërësisht prej çeliku inoks të sigurt, për ushqim. Një produkt solid për përdorim të përditshëm. Philips ka sjellë 60 vjet përvojë dhe besim në këtë kazan elegant dhe të fortë.


Filtër me mikro rrjetë që kap grimcat e imta në shkallë

Filtri i lëvizshëm me mikro rrjetë kap grimca të vogla në shkallë deri në 200 mikron, duke e mbajtur ujin tuaj të pastër.


Elementi ngrohës i sheshtë mundëson ngohje të shpejtë

Element ngrohës i fshehur prej çeliku inox për ngrohje të shpejtë dhe pastrim të lehtë.


Sistem sigurie për të parandaluar ndezjen e kazanit bosh

Sistemi i sigurisë parandalon ndezjen e kazanit bosh. Ajo fiket automatikisht kur uji vlon.


Treguesi i ndezur tregon që kazani është ndezur

Drita treguese e integruar në çelës ndizet kur kazani ndizet.


Treguesi i nivelit të ujit që lexohet lehtë

Niveli i ujit lexohet lehtë falë treguesit të vendosur nën dorezë.


Mekanizëm i hapjes dhe mbylljes së kapakut me susta me hapje të madhe për pastrim të lehtë

Kapaku mund të hapet pa mundim me shtypjen e një butoni, duke shmangur kontaktin me avullin. Hapja e madhe e bën të lehtë pastrimin.


Mbushje e lehtë përmes kapakut hapës ose grykës

Kazani mund të mbushet duke hapur kapakun me susta ose përmes grykës.


Kazan pa kabllo me një bazë rrotulluese 360°

Kazani pa kabllo vendoset në një bazë rrotulluese 360°, gjë që e bën të lehtë ngritjen dhe uljen e pajisjes.


Mekanizmi i mbështjelljes së kabllos e bën të lehtë rregullimin dhe ruajtjen

Kabllo mund të mbështillet nën bazën për të rregulluar lirshëm gjatësinë e tij dhe është i lehtë për t'u fshehur.

Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Fikja automatike: Jo
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kapaciteti: 1.7 L
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ngjyra: Argjend,Hiri
Tensioni i rrymës (V): 220 V


Produkte të ngjashme