Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000451
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Tefal

48 50

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluesja elektrike e ujit Tefal Snow KO3308 është pajisje që do të thjeshtësoj procesin e bërjes së kafes, qajrave madje edhe gatimit duke iu ofruar ujë të vluar çdo herë që ju nevojitet. Kjo vluese elektrike ka kapacitet prej 1.7 litra ndërsa materiali me të cilin është ndërtuar garanton jo vetëm performancë të lartë dhe qëndrueshmëri gjatë përdorimit por edhe siguri falë mureve të jashtme të cilat qëndrojnë të ftohta. Ka kapacitet punues deri në 2400W.


  • Element ngrohës i fshehur dhe bazë rrotulluese 360°.
  • Filtër i heqshëm kundër shkallës, falë të cilit uji dhe kazani qëndrojnë të pastër.
  • Kapaciteti 1.7L, ideal kur doni të relaksoheni me familjen dhe miqtë.
  • 2400 W. Kafe ose çaj gati në asnjë kohë!
  • Dritare të mëdha për të kontrolluar nivelin e ujit në të dy anët e kazanit.
Detajet
Energjia elektrike: 2400 W
Fikja automatike: Jo
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme