Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000451
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Brendi Tefal

36 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

32 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çajniku elektrik Tefal KO3308 është një pajisje e domosdoshme në çdo kuzhinë. Me fuqinë e tij prej 2400 W, ky çajnik mund të vlojë ujë shpejt dhe efikasht, duke e bërë atë ideal për përgatitjen e çajit, kafesë, supave instant ose çdo nevoje tjetër për ujë të nxehtë. Ngjyra e tij e zezë dhe dizajni modern e bëjnë atë të përshtatshëm për çdo ambient kuzhine.

  • Marka: Tefal
  • Fuqia: 2400 W
  • Ngjyra: E zezë
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
  • Ideal për përdorim të përditshëm në kuzhinë
Detajet
Energjia elektrike: 2400 W
Fikja automatike: Jo
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme