Blej tani

status:

Llak për thonj Essence Bingo Flamingo, nr. 13

Numri i produktit: YLL-200003098
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Essence

1 99

Përfshinë TVSH 18%

3,50 €
Ju kurseni: 1,51 €

43 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xhel Poliku i thonjve Essence është i lehtë për t'u aplikuar falë furçës së patentuar "me prekje të dyfishtë" dhe thahet shpejt në vetëm 40 sekonda. Fundi i tij xhel është afatgjatë dhe gama e gjerë e ngjyrave nuk lë asgjë për të dëshiruar. E gjithë kjo në një formulë bukurie të pastër, vegane, me një listë shumë të shkurtër përbërësish dhe pa grimca mikroplastike!