Blej tani

status:

Maskë për buzë Freeman Plumping Lips Mask Manuka Honey+Nectarine, 3g

Numri i produktit: YLL-200003090
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Freeman

2 25

Përfshinë TVSH 18%

4,00 €
Ju kurseni: 1,75 €

44 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maska për buzë nga Freeman i hidraton menjëherë buzët dhe i qetëson ato.