Blej tani

status:

Eau De Toilette Ralph Lauren, Big Pony Women N°2, 50 ml

Numri i produktit: YLL-200002202
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Ralph Lauren

31 00

Përfshinë TVSH 18%

36,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

14 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pjesë e koleksionit tonë ikonik të aromave Big Pony, eau de toilette vjen në një shishe shumëngjyrëshe me detaje të veçanta.


  • Ralph Lauren Pink kombinon shkumën e boronicës së kuqe dhe tonka për të krijuar një aromë sensuale, frutash.