Blej tani

status:

Maskë hidratuese për sy, Garnier, lëng portokalli

Numri i produktit: YLL-200002085
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

2 40

Përfshinë TVSH 18%

4,00 €
Ju kurseni: 1,60 €

40 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo maskë nga Garnier është një maskë freskuese dhe hidratuese e syve e krijuar për të ndriçuar dhe hidratuar lëkurën delikate rreth syve. E mbushur me lëng portokalli, kjo maskë siguron një shpërthim freskie duke ushqyer lëkurën.


  • Maskë hidratuese dhe freskuese për sytë
  • I mbushur me lëng portokalli për një shpërthim freskie
  • Shkëlqen dhe hidraton lëkurën delikate rreth syve
  • Maska e lehtë për t'u përdorur
  • Nga brendi i besuar Garnier