Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200002010
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

61 00

Përfshinë TVSH 18%

77,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Portofoli i zi nga Guess është aksesor i përsosur për femrat që kërkojnë stil dhe funksionalitet. Ky portofol është i përshtatshëm për sezonet e pranverës dhe verës, duke ofruar një zgjidhje elegante për ruajtjen e kartave dhe parave. Me një mbyllje me zinxhir, ky portofol siguron që të gjitha sendet tuaja të rëndësishme të mbeten të sigurta. Ngjyra e zezë dhe dizajni i thjeshtë e bëjnë atë të lehtë për t'u kombinuar me çdo lloj veshjeje.


  • Brandi: Guess
  • Ngjyra: e zezë
  • Mbyllja: me zinxhir
  • Sezoni: Pranverë/Verë