Blej tani

status:

Fustan për femra June

Numri i produktit: YLL-200001618.1
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi June
Ngjyra
Madhësia

19 90

Përfshinë TVSH 18%

39,00 €
Ju kurseni: 19,10 €

49 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: June

Gjinia: F

Lloji: Fustan

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

• Ngjyra: E zezë 

• Mëngët: Të gjata

 

PËRBËRJA DHE MATERIALI 

• Përbërja: 100% poliester

• Larja: Udhëzimin për larje e gjeni në pjesen e brendshme të produktit


Produkte të ngjashme

79 00
101,00 €
-22%
24h

11 90
22,40 €
-47%