Blej tani

status:

Fondatinë L'Oreal True Match, N2R2C Rose Vanilla, 30 ml

Numri i produktit: YLL-200001190
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi

14 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

22 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

L'Oreal True Match është një produkt mjaft afatgjatë, që ofron një ton ideal të lëkurës dhe fsheh papërsosmëritë, i cili, jo kompleks me një furçë profesionale, ju ofron një rezultat perfekt.

Ky produkt ka një gamë të gjerë tonesh të ngrohta, neutrale dhe të ftohta. Ju patjetër do ta pëlqeni këtë fondatinë për ngjyrën e saj natyrale, prej kadifeje.

Struktura e lëngshme e fondatinës fsheh me sukses çdo defekt të lëkurës. Struktura ultra delikate dhe e hollë përmban filtër SPF-17, duke mbrojtur lëkurën nga rrezet e dëmshme UV (dielli i ndritshëm) dhe parandalon shfaqjen e njollave të pigmentit dhe fotoplakjen.


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara