Blej tani

status:

Pompë gjiri manuale Philips AVENT SCF430/10, transparente/e bardhë

Numri i produktit: YLL-200000365
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Philips Avent

36 00

Përfshinë TVSH 18%

44,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pompim i rehatshëm, kudo që të shkoni

Teknologjia e lëvizjes natyrale, për rrjedhje të shpejtë të qumështit


Ju ndihmon të çlironi shpejt qumështin

Fllanxha novatore silikoni - e frymëzuar nga veprimi unik i thithjes së foshnjës - stimulon thithkën për të ndihmuar në fillimin e rrjedhjes së qumështit tuaj, shpejt. Për shprehje komode dhe efektive.


Jastëk silikoni i butë përshtatës me një madhësi

Një madhësi i përshtatet të gjithëve. Për shkak se ne të gjithë kemi forma dhe madhësi të ndryshme, jastëku silikoni përkulet butësisht dhe përshtatet për t'iu përshtatur anatomisë tuaj unike. Përshtatet 99,98% të të gjitha madhësive të thithkave (deri në 30 mm).


Ideale për nënat

Pompa e gjirit është e vogël dhe e lehtë, që do të thotë se është e lehtë për t'u ruajtur dhe transportuar, duke e bërë pompimin në lëvizje të thjeshtë dhe të matur.


Shkakton lehtësisht lirimin e qumështit para ose ndërmjet ushqyerjes

Një pompë gjiri manuale unike, portative – ideale për nënat që kanë nevojë të lëshojnë butësisht qumështin e tyre ndërsa janë larg shtëpisë ose para se të ushqehen me gji.


Zgjidhni ritmin tuaj, ndiqni rrjedhën tuaj të qumështit

Mos ngurroni të rregulloni ritmin e pompimit dhe thithjen për t'iu përshtatur nevojave tuaja, komoditetit dhe rrjedhjes së qumështit.


Pomponi pa u përkulur përpara

Relaksohuni dhe uluni rehat ndërsa shpreheni - falë dizajnit tonë që ju lejon të uleni drejt, në vend që të duhet të përkuleni përpara.


Lehtë për t'u pastruar dhe vendosur

Për shkak se ka vetëm disa pjesë, pompa jonë e re është e lehtë për t'u vendosur dhe pastruar.


Pomponi dhe ushqeni

Për të ushqyer duke përdorur qumështin tuaj të shtrydhur, thjesht lidhni thithkën e butë në enën e shisheve. Për të ruajtur qumështin për t'u ushqyer më vonë, mbylleni shishen duke përdorur diskun mbyllës.

Detajet
Ngjyra: E bardhë,Transparent


Produkte të ngjashme