Blej tani

status:

Kamerë sportive Lamax W9.1, 4K UHD, e zezë

Numri i produktit: YLL-200000300
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi lamax

158 00

Përfshinë TVSH 18%

199,00 €
Ju kurseni: 41,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Lamax W9.1 është një pajisje me cilësi të lartë e krijuar për të kapur aventurat tuaja. Kjo aparat fotografik funksionon me bateri dhe përmban një teknologji baterie Litium-Ion (Li-Ion), duke siguruar energji afatgjatë. Ekrani i integruar LCD ju lejon të shikoni dhe lundroni lehtësisht nëpër filmimet tuaja. Aparati fotografik mbështet një rezolucion maksimal të imazhit prej 3840 x 2160 piksele, duke siguruar foto mahnitëse të qarta dhe të detajuara. Ai gjithashtu mbështet regjistrimin e videos 4K Ultra HD, duke ju lejuar të kapni momentet tuaja të mbushura me aksion në cilësinë më të lartë. Kamera është e pajtueshme me kartat e kujtesës microSDHC dhe microSDXC me një madhësi maksimale prej 64 GB, duke siguruar hapësirë të mjaftueshme për median tuaj.

Detajet
Formatet e lejuara të imazheve: JPEG
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Madhësia e ekranit: 2"
Rezistente ndaj ujit: Po
Rezolucioni (piksel): 3840 x 2160
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Teknologjia e ekranit: LCD


Produkte të ngjashme

72h

559 00
614,00 €
-9%