Blej tani

status:

Set për manikyr dhe pedikyr ProfiCare PC-MPS 3016, i bardhë

Numri i produktit: YLL-200000210
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi ProfiCare

11 00

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

15 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Proficare PC-MPS 3016 vjen në një kuti ruajtjeje tërheqëse, duke i shtuar një prekje të sofistikimit regjimit tuaj të vetëkujdesit.


Ky set ka një sistem të përshtatshëm lidhjeje me 4 hapa (L1 / L2 / R1 / R2) që siguron që të mund të lidhni me shpejtësi aksesorin e dëshiruar për nevojat tuaja specifike. Me opsionet e rrotullimit djathtas/majtas, duke ofruar rehati maksimale gjatë rutinës suaj të bukurisë.


Doreza ergonomike është projektuar për një kapje të rehatshme, duke ju lejuar të manovroni pa mundim ndërsa kujdeseni për thonjtë tuaj.


Seti Proficare PC-MPS 3016 vjen i kompletuar me gjashtë pjesë të ndryshme, që plotëson të gjitha nevojat tuaja kozmetike për kujdesin e duarve dhe këmbëve:


  1. Kon i vogël gërryerje për punë precize.
  2. Cilindër i vogël gërryes për ato zona të vështira për t'u arritur.
  3. Kon i madh gërryerje (i rrumbullakët) për heqjen efikase të kallusit.
  4. Disku i depozitimit të thonjve për formësim dhe lëmim.
  5. Limë e thonjve për formimin fillestar.
  6. Mbushëse lustruese për të arritur një përfundim me shkëlqim.
Detajet
Lloji i baterisë: AA
Ngjyra: Rozë


Produkte të ngjashme