Blej tani

status:

Kufje Logitech G635, 7.1 LIGHTSYNC, të zeza

Numri i produktit: YLL-200000197
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Logitech

107 00

Përfshinë TVSH 18%

135,00 €
Ju kurseni: 28,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Logitech G G635, janë kufje lojrash me cilësi të lartë të krijuara për një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Me daljen e tyre audio 7.1 , mund të shijoni tingull rrethues të pastër kristal dhe realist gjatë lojës. Kufjet kanë një dritë të pasme që shton një prekje elegante në konfigurimin tuaj të lojërave. Gjithashtu kanë një kabllo me gjatësi 1.5 metra, duke ju ofruar liri të mjaftueshme lëvizjeje. Kufjet Logitech G G635 kanë një mikrofon të palosshëm që mund të shkëputet kur nuk i'u nevojitet për ta përdorur. Mikrofoni ka një gamë frekuence prej 100 - 10000 Hz, duke siguruar komunikim të qartë dhe të saktë me zë. Kufjet gjithashtu kanë teknologji aktive të anulimit të zhurmës, e cila ndihmon në reduktimin e zhurmës në sfond dhe shpërqendrimeve.

Detajet
Frekuenca e kufjeve: 20 - 20000 Hz
Gjatësia e kabllos: 1.5 m
Lloji i kontrollit: Me rrotullim
Ngjyra: E zezë
Stili i veshjes: Në pjesën e kokës


Produkte të ngjashme