Blej tani

status:

Set me 4 tenxhere Zwilling Simplify, çelik inox

Numri i produktit: YLL-200000079
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Zwilling

181 00

Përfshinë TVSH 18%

200,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

10 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Zwilling Simplify

Bëjeni gatimin më të lehtë. Seria e tenxhereve Simplify me funksione novatore ofron më shumë rehati gjatë gatimit. Dizajni ekstravagant i bërë nga çeliku inox mat 18/10 dhe silikoni gri me prekje të butë i bën tiganët tërheqës si dhe kualitativ.


Thjeshtë praktike

Gjatë gatimit, kapaku mund të ngjitet lehtësisht në tenxhere duke mundësuar kështu që tavolina juaj të qëndroj e thatë dhe e pastër.


Silikon i butë në prekje

Jo vetëm që kapaku është i veshur me silikon të butë, por edhe dorezat e tenxhereve janë të mbuluara me të.


Si bëhet pastrimi i Zwilling Simplify:

Thjesht pastroni me ujë të ngrohtë, sapun enësh dhe një sfungjer ose furçë të butë. Enët mund të pastrohen edhe në enëlarëse.


Lehtë për t'u ruajtur dhe për të kursyer hapësirë

Tenxheret Simplify mund të vendosen brenda njëra-tjetrës, gjë që kursen hapësirën e ruajtjes. Falë dizajnit special, kjo funksionon edhe me kapakët.

Detajet
Copë: 4
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: Argjend,E zezë
Temperatura (max): 180 °C


Produkte të ngjashme