Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000078
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Zwilling

95 00

Përfshinë TVSH 18%

120,00 €
Ju kurseni: 25,00 €

21 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluesja e ujit ZWILLING ENFINIGY PRO kombinon një dizajn elegant dhe të sofistikuar me aftësitë e vlimit të shpejtë duke ofruar veçori thelbësore sigurie. Pavarësisht nëse keni nevojë për ujë të nxehtë për pije apo gatim, kjo vluese është një shtesë elegante dhe efikase për kuzhinën tuaj.


  • Dizajn elegant i zi: Vluesja krenohet me një përfundim të zi modern dhe elegant, duke i dhënë kuzhinës suaj një prekje të sofistikimit.
  • Kapacitet i madh: Me një kapacitet 1,5 litra, ajo mund të vlojë në mënyrë efikase një sasi bujare uji, duke e bërë atë të përshtatshëm për detyra të ndryshme si çaji, kafeja ose gatimi.
  • Fuqia e lartë: Duke funksionuar në 1850 W, vluesja ofron zierje të shpejtë dhe efikase në energji, duke ju kursyer kohë në rutinën tuaj të përditshme.
  • Vlim i shpejtë: Elementi i fuqishëm i ngrohjes siguron që uji të nxehet me shpejtësi, duke siguruar ujë të nxehtë kur ju nevojitet.
  • Baza rrotulluese 360°: Mbështetet në një bazë rrotulluese 360°, duke lejuar trajtimin dhe derdhjen e lehtë, duke u kujdesur si për përdoruesit majtas ashtu edhe ata djathtas.
  • Veçoritë e sigurisë: E pajisur me veçori thelbësore të sigurisë, duke përfshirë mbrojtjen nga tharja dhe mbylljen automatike, për të siguruar funksionim të sigurt dhe pa shqetësime.
  • Lehtë për t'u pastruar: Pjesa e brendshme është projektuar për pastrim të lehtë, duke ruajtur një pamje higjienike dhe të pacenuar.
  • Treguesi i nivelit të ujit: Paraqet një tregues të nivelit të ujit për matjen e saktë të ujit, duke siguruar që ju të përdorni sasinë e duhur për nevojat tuaja.
  • Butoni i hapjes së kapakut: Lejon rimbushjen dhe pastrimin pa mundim.
Detajet
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 60 Hz
Kapaciteti: 1.5 L
Materiali: Teknopolimer
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme