Blej tani

status:

Konzolë Microsoft Xbox Series X, 1000GB, Wi-Fi, e zezë

Numri i produktit: YLL-200000067
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Microsoft

575 00

Përfshinë TVSH 18%

699,00 €
Ju kurseni: 124,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me procesorin e tij të fuqishëm grafik AMD Radeon dhe modelin e procesorit AMD Ryzen Zen 2, ai ofron pamje të qetë dhe me cilësi të lartë. Konsola mbështet 4K Ultra HD dhe HDR, duke ofruar grafikë mahnitëse dhe realiste. Xbox Series X vjen me një kapacitet të brendshëm 1000 GB, duke ju lejuar të ruani një numër të madh lojërash. Ai gjithashtu përmban një media të integruar ruajtjeje SSD, duke siguruar kohë të shpejtë ngarkimi dhe lojë të qetë. Konsola përfshin një konzolë lojërash për një përvojë të qetë lojrash.

  

Karakteristikat kryesore:

 

  • Procesor grafik i fuqishëm AMD Radeon
  • Mbështetje 4K Ultra HD dhe HDR për pamje mahnitëse
  • Kapaciteti i ruajtjes së brendshme 1000 GB
  • Mbështetje Wi-Fi 5 (802.11ac) për lidhjen wireless
  • Dizajn elegant i zi
Detajet
Kapaciteti i diskut: 1 TB
Lloji i HD-së: 4K Ultra HD
Lloji i procesorit: AMD Ryzen Zen 2
Memoria e brendshme: 16384 GB
Ngjyra: E zezë
Pesha: 4.46 kg
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac


Produkte të ngjashme