Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000058
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Esperanza

51 00

Përfshinë TVSH 18%

64,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Filloni ditën me një pjesë të vitaminave të shëndetshme nga lëngu i bërë në shtëpi. Falë shtrydhëses Esperanza MIRTILLO, ju do të merrni lëng të freskët frutash dhe perimesh sa herë të dëshironi. Lëngu i shtrydhur nga frutat ose perimet ruan të gjitha vlerat ushqyese dhe vitaminat, prandaj shtrydhësi është i domosdoshëm në kuzhinë për ata që vlerësojnë shëndetin e tyre dhe të njerëzve të tyre të dashur..


Ka 2 enë të ndara veçmas për lëngje dhe mbeturina dhe mbrojtje kundër pikimit të lëngut. Të gjithë elementët janë bërë nga materiale të cilësisë më të lartë. Gjatësia e kabllos është 1 m, duke e bërë atë të përshtatshëm për t'u vendosur në kuzhinën tuaj.


Shtrydhëseja është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe duhet vetëm një moment për ta pastruar.

Detajet
Konsumi i energjisë: 150 W
Ngjyra: E bardhë,E zezë


Produkte të ngjashme