Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000051
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi BOSCH

62 00

Përfshinë TVSH 18%

79,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

22 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shfaqni përvojat tuaja të kuzhinës me mikserin BOSCH MFQ 36490. Pavarësisht nëse gatuani ëmbëlsira kremoze, gatuani brumë ose krijoni brumë, ky mikser i besueshëm dhe efikas është një mjet thelbësor që ju fuqizon të arrini rezultate të qëndrueshme dhe të shijshme në përpjekjet tuaja të kuzhinës.


Fuqi e lartë për rezultate perfekte

Do të përballeni lehtësisht me çdo detyrë. Falë motorit të fuqishëm por të qetë, do të arrini rezultate të shkëlqyera me çdo sfidë pjekjeje ose gatimi. Nga përzierja e përbërësve deri te zierja e brumit të rëndë, motori është madje mjaftueshëm i fuqishëm për të fuqizuar një sërë aksesorësh - duke e bërë të lehtë përgatitjen e një shumëllojshmërie të recetave tuaja të preferuara.


Kontroll i plotë i përzierjes me pesë cilësime shpejtësie

Me një gamë të gjerë shpejtësish me pesë cilësime, mund të përzieni çdo recetë në konsistencën që dëshironi, nga përzierja e përbërësve ngadalë deri te rrahja e të bardhëve të vezëve me shpejtësi të plotë. Funksioni turbo ju jep fuqi shtesë kur ju nevojitet.


Funksionim i përshtatshëm dhe i sigurt

Përzierje e lehtë me rehati të plotë. Doreza ergonomike me prekje të butë përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dorë dhe siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurt - për kontroll më të mirë në çdo shpejtësi përzierjeje. Trupi i lehtë është i rehatshëm për t'u mbajtur, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhshme.

Detajet
Energjia elektrike: 450 W
Gjatësia e kabllos: 1.3 m
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 3 kg


Produkte të ngjashme