Blej tani

status:

Ngrohës rrotullues me ventilator Smartfrog KW-CH200, 1000W, bezhë

Numri i produktit: YLL-200000048
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi SMARTFROG

37 00

Përfshinë TVSH 18%

50,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

26 %

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ngrohësi rrotullues me ventilator Smartfrog KW-CH200 me funksion edhe të ftohjes është një pajisje e gjithanshme dhe efikase e krijuar për të ofruar ngrohtësi gjatë muajve të ftohtë dhe ftohjeje gjatë stinëve të ngrohta. Me funksionalitetin e tij të dyfishtë dhe veçoritë miqësore për përdoruesit, ky ngrohës me ventilator rrotullues është një shtesë praktike për shtëpinë tuaj.


Lëkundje rrotulluese

Tipari i lëkundjes rrotulluese siguron shpërndarje të barabartë të ajrit të ngrohtë ose të ftohtë në të gjithë dhomën, duke promovuar rehati të qëndrueshme.


Veçoritë e sigurisë

Ngrohësi është i pajisur me veçori sigurie si mbrojtja nga mbinxehja dhe me një ndërprerës nga ana tjetër, duke siguruar funksionim të sigurt në shtëpinë tuaj.

Detajet
Energjia elektrike: 1000 W
Lloji i kontrollit: Me rrotullim
Ngjyra: Krem
Numri i niveleve të ngrohjes: 3


Produkte të ngjashme