Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000043
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Mamibot

149 00

Përfshinë TVSH 18%

249,00 €
Ju kurseni: 100,00 €

40 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mamibot ExVac680S është një fshesë robotike e teknologjisë së fundit, e krijuar për t'i bërë detyrat e pastrimit të shtëpisë tuaj pa mundim dhe me efikasitet. E pajisur me teknologji të avancuar navigimi dhe pastrimi, kjo pajisje inteligjente lundron pa mundim nëpër shtëpinë tuaj, duke pastruar dyshemetë, qilimat dhe vendet e vështira për t'u arritur.


Kjo fshesë robotike e teknologjisë së lartë është krijuar për të revolucionarizuar rutinën tuaj të pastrimit me veçoritë e saj të avancuara dhe aftësitë inteligjente. Thithja e saj e fuqishme siguron që papastërtitë, qimet e kafshëve shtëpiake dhe mbeturinat të thithen me lehtësi, ndërsa bateria e saj e qëndrueshme do të thotë më shumë pastrim dhe më pak karikim. Mund ta kontrolloni edhe nga distanca nëpërmjet një aplikacioni smartphone ose komandave zanore për lehtësi më të madhe.


Përqafoni një mënyrë jetese më të pastër dhe më të përshtatshme me Mamibot ExVac680S, shoqëruesi juaj i besuar i pastrimit.

Detajet
Filtrimi i ajrit me vakum: HEPA
Kapaciteti i baterisë: 2600 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 4 h
Niveli i zhurmës së projektorit: 55 dB


Produkte të ngjashme