Blej tani

status:

Numri i produktit: YLL-200000042
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Łucznik

10 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

33 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Matje të sakta

Łucznik KS-509A siguron matje të sakta, duke ju lejuar të ndiqni me saktësi recetat dhe përbërësit e porcionit.


Ekran i lehtë për t'u lexuar

Peshorja përmban një ekran LCD të qartë dhe të lehtë për t'u lexuar me dritë të kaltër në sfond, duke treguar matjet e peshës në mënyrë të dukshme për referencë të shpejtë.


Njësi të shumta

Kjo peshore kuzhine është e pajisur me një matës preciz sforcimi me një gamë matëse prej 2 g - 5 kg dhe një procesor të fuqishëm që siguron saktësinë e matjes në njësi kg, g, oz, lb.


Funksioni Tare

Funksioni Tare ju lejon të rivendosni shkallën në zero pasi të keni vendosur një enë në të, duke siguruar që të matet vetëm pesha e përbërësve.


Kompakt dhe që kursen hapësirë

Me dizajnin e saj kompakt, Łucznik KS-509A nuk do të zërë hapësirë të tepërt, duke e bërë atë një shtesë praktike për çdo kuzhinë.


Fuqia me bateri

Peshorja e kuzhinës mundësohet nga bateritë, duke siguruar përdorim të përshtatshëm pa pasur nevojë për prizë.

Detajet
Lloji i baterisë: CR2032
Lloji i ekranit: LED
Materiali: Çelik
Ngjyra: Argjend
Pesha maksimale deri në: 5 kg


Produkte të ngjashme