Blej tani

status:

Toster për waffle Bomann WA 5018 CB 1, 1200W, i zi

Numri i produktit: YLL-200000039
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Bomann

19 00

Përfshinë TVSH 18%

25,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

24 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tosteri për waffle Bomann WA 5018 CB 1 është një pajisje e përshtatshme dhe efikase për të krijuar waffles perfekte në shtëpi. Karakteristikat e tij e bëjnë atë një shtesë të vlefshme për kuzhinën tuaj për përgatitjet e mëngjesit ose ëmbëlsirës.


  • Fuqia e lartë: Me një vlerësim të fuqisë prej 1200 W, nxehet shpejt për të gatuar waffles në mënyrë efikase.
  • Pllaka që nuk ngjiten: Ka pllaka jo ngjitëse që sigurojnë që waffles tuaja të hiqen lehtësisht dhe nuk do të ngjiten në sipërfaqe.
  • Dizajni kompakt: Dizajni kompakt dhe që kursen hapësirë e bën atë të përshtatshëm për kuzhina më të vogla dhe të lehtë për t'u ruajtur kur nuk përdoret.
  • Dritat treguese: Të pajisura me drita treguese që sinjalizojnë kur tosteri është ngrohur paraprakisht dhe kur waffles tuaja janë gati.
  • Lehtë për t'u pastruar: Pllakat jo ngjitëse pastrohen lehtësisht me një fshirje të thjeshtë, dhe ato janë gjithashtu të lëvizshme për pastrim më të plotë.
  • Karakteristikat e sigurisë: Ka veçori sigurie si strehimi me prekje të ftohtë dhe një mekanizëm mbyllës të sigurt për funksionim të sigurt.
  • Dizajni modern: Dizajni elegant i zi shton një prekje elegance në kuzhinën tuaj.
Detajet
Energjia elektrike: 1200 W
Frekuenca: 50 Hz
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme