Blej tani

status:

Karrige Gembird GC-SCORPION-05X, e verdhë/e zezë

Numri i produktit: YLL-200000018
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Gembird

143 00

Përfshinë TVSH 18%

200,00 €
Ju kurseni: 57,00 €

29 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gembird GC-SCORPION-05X, është një karrige për lojëra kompjuterike me cilësi të lartë e krijuar për rehati dhe mbështetje maksimale gjatë seancave të lojërave. Karriga është e bërë nga materiale metalike të qëndrueshme, duke siguruar kështu qëndrueshmërinë e saj afatgjate. Kjo karrige lojrash ofron disa veçori të rregullueshme, duke përfshirë një mbështetëse të rregullueshme dhe lartësinë e ulëses, duke lejuar që përdoruesit të gjejnë pozicionin e tyre optimal të uljes. Karriga ka gjithashtu një rregullim 2D të mbështetëses së krahut, duke ofruar mundësi shtesë të personalizimit për përdoruesit. Gjithashtu kjo karrige vjen edhe me një mbështetëse koke për mbështetje dhe rehati të shtuar gjatë seancave të gjata të lojërave.

Detajet
Materiali: Metal
Mbështetësja e rregullueshme e shpinës: Po
Ngjyra: E verdhë,E zezë
Numri i rrotave: 4
Lartësia: 133.5 cm


Produkte të ngjashme