Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200007570
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

141 00

Përfshinë TVSH 18%

150,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi personal SMEG 50'STYLE është zgjedhja perfekte për një stil jetese të shëndetshëm dhe dinamik. Me dy nivele shpejtësie dhe teh të dyfishtë, ky blender kompakt ju lejon të përzieni përbërësit në çast, të cilët mund t'i konsumoni menjëherë ose t'i merrni me vete.

Blenderi përfshin dy shishe 600ml për të garantuar përdorim maksimal sipas shijes së çdo personi. Shishet janë ideale për përgatitjen e smoothie-ve ose milkshake-ve me bazë frutash ose perimesh. Shtoni përbërësit tuaj të preferuar, përzieni dhe shijoni një rimbushje energjie kudo dhe kurdo që dëshironi, në zyrë, në shkollë, në palestër ose në park.

Kapaku i përshtatshëm me grykë ju lejon të merrni gjithmonë shishen me vete për të shijuar pije të freskëta dhe të shëndetshme në lëvizje. Shishet BPA-free Tritan™ Renew janë gjithashtu të përshtatshme për përdorim nga e gjithë familja, pasi janë rezistente ndaj goditjeve dhe thyerjeve dhe nuk thithin aroma ose shije.

  • Kapaciteti i tasit: 0.6 L
  • Materiali i tehut: Çelik inox
  • Shpejtësia maksimale e rrotullimit: 24,000 RPM
  • Fuqia: 300 W
  • Ngjyra: E gjelbër
Detajet
Energjia elektrike: 300 W
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me rrotullim
Materiali: Çelik inox
Numri i shpejtësive: 2
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V