Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200007468
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

469 00

Përfshinë TVSH 18%

516,00 €
Ju kurseni: 47,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi i fuqishëm SMEG është një pajisje ideale për përgatitjen e një game të gjerë recetash duke kombinuar në mënyrë perfekte teksturat e ndryshme të përbërësve. Ky produkt vjen me një material të lames prej çeliku të pandryshkshëm dhe një enë përzierjeje nga Tritan që garanton rezistencë dhe qëndrueshmëri. Me pesë programe të paracaktuara dhe pesë shpejtësi të ndryshme, ju mund të përgatisni lëngje të kremshme, desertë të ngrirë, dhe madje edhe të bluani akull për kokteje të freskëta.

Përveç performancës së lartë dhe efikasitetit, ky blender ofron edhe një ekran LCD në butonin e kontrollit për të shfaqur shpejtësinë e zgjedhur dhe kohën e numërimit. Me funksionin Pulse, ju mund të personalizoni teksturat dhe përgatitjet sipas dëshirës. Për më tepër, programi i paracaktuar Autoclean pastrojnë enën pas çdo përdorimi, duke lehtësuar përgatitjen e recetave të ndryshme njëra pas tjetrës.

Aksesorët praktikë që përfshihen me produktin e bëjnë edhe më të lehtë për t'u përdorur. Përdorimi i shtytësit mund të ndihmojë në drejtimin e përbërësve drejt zonës qendrore të prerjes, ndërsa spatula ndihmon në mbledhjen e mbetjeve të ushqimit brenda enës. Për më tepër, furça e përfshirë mund të përdoret për të hequr me kujdes çdo mbetje ushqimi nga zona e lames.

Detajet
Ekran i integruar: Po
Energjia elektrike: 1400 W
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Lartësia: 168 mm