Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200007466
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

375 00

Përfshinë TVSH 18%

413,00 €
Ju kurseni: 38,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makiato Kafeje SMEG 50´STYLE është një makinë manuale për espresso që vjen me një dizajn të rinovuar dhe prodhim në Itali, duke ofruar rezultate të shkëlqyera për një espresso perfekt. Kjo makinë është e përshtatshme për kafe të bluar dhe kapsula letre, falë mbajtëses së filtrit prej çeliku inox. Sistemi i ngrohjes Thermoblock siguron kohë të shpejta të përgatitjes dhe kontroll të saktë të temperaturës së ujit për përgatitjen e kafesë.

Makiato Kafeje SMEG 50´STYLE ofron një panel kontrolli me një menu të dyfishtë që ju lejon të zgjidhni midis 4 funksioneve të espresso sipas preferencave tuaja. Me ndihmën e shtyllës së avullit, mund të krijoni lehtësisht një shkumë qumështi të pasur dhe kremoze, e përkryer për përgatitje si cappuccino, flat white dhe latte macchiato.

Me një presion prej 15Bar, makiato kafeje SMEG 50´STYLE premton rezultate të shkëlqyera për një Espresso të shkëlqyer. Kjo makinë është e përshtatshme për çdo kuzhinë falë dizajnit të saj të bukur dhe funksionalitetit të lartë.

  • Prodhim dhe dizajn në Itali për një espresso perfekt.
  • Përshtatshme për kafe të bluar dhe kapsula letre.
  • Sistemi i ngrohjes Thermoblock për kohë të shpejta të përgatitjes.
  • Panel kontrolli me menu të dyfishtë për zgjedhje të funksioneve të espresso.
  • Shtyllë avulli për krijimin e shkumës së qumështit për cappuccino, flat white dhe latte macchiato.
Detajet
Energjia elektrike: 1350 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E kuqe
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V