Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200005752
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

163 00

Përfshinë TVSH 18%

179,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky toster SMEG, është bërë prej materialit të çelikut dhe vjen me një fuqi prej 1500W. Përmban dy ndarje të gjata dhe shumë të gjera për bukë, duke ju lejuar të theksoni një shumëllojshmëri të trashësisë së bukës. Tosteri ka gjithashtu 6 nivele të ndryshueshme skuqje, duke ju lejuar të arrini nivelin e dëshiruar të pjekurisë. Ka gjithashtu 3 programe të paracaktuara të ndriçuara për ringrohjen, shkrirjen dhe pjekjen.

Detajet
Energjia elektrike: 1500 W
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Ngjyra: E kaltër
Pesha: 3.33 kg
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V
Thellësia: 208 mm
Lartësia: 215 mm


Produkte të ngjashme