Blej tani

status:

Shtrydhëse elektrike për fruta Smeg CJF11PBEU Jaren 50, 70W, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200005748
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

146 00

Përfshinë TVSH 18%

161,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Veçoritë kryesore të Smeg CJF11PBEU Jaren 50 përfshijnë një motor të fuqishëm 70W që nxjerr lëng nga frutat, një pastrues prej çeliku inoks që pastrohet lehtë dhe një funksion ndezje/fikje automatike për lehtësi. Me Smeg CJF11PBEU JAREN 50 ju mund të shijoni lëngun e freskët të agrumeve të shtrydhur në çdo kohë. Pavarësisht nëse jeni duke bërë një gotë freskuese me lëng portokalli në mëngjes ose duke shtuar një spërkatje limoni në recetat tuaja të preferuara, paisja është një domosdoshmëri për çdo kuzhinë.


Produkte të ngjashme