Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200002932
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

19 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

5 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

SMEG Accessorio Pan TSF01 TSF03 TSBW01 është një aksesor i veçantë PAN i dizajnuar për t'u përdorur me TSF01 dhe TSF03 2-fetë TSF03, si dhe TSBW01 TOASTER 4-SLICE. Ajo ofron një sërë karakteristikash të tilla si një ndërtim i qëndrueshëm dhe dizajn i pastër.


Një aksesor i veçantë PAN i dizajnuar për t'u përdorur me TSF01 dhe TSF03 TSF03 TOASTERS 2-SPLICE, si dhe TSBW01 4-fetë TSASTICE


Ndërtim i qëndrueshëm që mund t'i rezistojë temperaturave të larta dhe përdorimit të përsëritur


Sipërfaqe jo-ngjitëse për lëshimin e lehtë të ushqimit dhe pastrimin e lehtë


Ideale për sanduiçe të thekur, paninis dhe ushqime të tjera që kërkojnë një sipërfaqe të sheshtë

Detajet
Materiali: Plastikë,Çelik
Ngjyra: Argjend
Pesha: 300 g
Lartësia: 103 mm


Produkte të ngjashme