Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200002810
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

30 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Aksesori Smeg SMPS01 kundër spërkatjes parandalon daljen e spërkatjeve dhe në të njëjtën kohë gryka e saj thjeshton shtimin e përbërësve gjatë përzierjes.


  • Kjo paisje ka material plastik dhe nuk mund të lahet në enëlarëse. Gjithashtu është e përshatëshme për mikser SMF01/02/03/13 (nëse është i pajisur me tas inox).
Detajet
Ngjyra: Transparent
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme