Blej tani

status:

Monitor Nilox NXM24FHD752, 24", 75Hz, hiri

Numri i produktit: RMU-200002759
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

98 00

Përfshinë TVSH 18%

118,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

17 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Monitor Nilox NXM24FHD752, 24", 75Hz, HDMI, i zi/hiri


Monitor Nilox, është një monitor kompjuteri.


  • Ka një ekran 24 inç IPS (Ndërrimi në aeroplan) me një shpejtësi rifreskimi 75Hz dhe kohë përgjigjeje 1ms.
  • Gjithashtu ka opsionet e lidhjes HDMI dhe DP (DisplayPort), të cilat zakonisht përdoren për lidhjen e një kompjuteri ose një burimi tjetër video me një monitor.
  • Hyrjet HDMI dhe DP ofrojnë shkathtësi në lidhjen me një sërë pajisjesh.


Teknologjia IPS në ekran ofron riprodhim të mirë të ngjyrave dhe kënde të gjera shikimi, ndërsa shpejtësia e rifreskimit 75Hz dhe koha e përgjigjes 1ms e bëjnë atë të përshtatshëm për lojëra dhe video me ritme të shpejta.

Detajet
Frekuenca maksimale: 75 Hz
Kontrasti: 1000:1
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i panelit: IPS
Madhësia e ekranit: 24"
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Teknologjia e ekranit: LED
VGA Output: 1


Produkte të ngjashme