Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200002447
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

56 00

Përfshinë TVSH 18%

62,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg HBAC11CR është një grup aksesor blenderi i krijuar për të punuar me blenderat Smeg.


  • Ai përfshin bashkëngjitje që mund të përdoren për të copëtuar, bluar dhe bërë pure ushqimin, duke zgjeruar shkathtësinë e blenderit tuaj.
  • BEAKER në Tritan Renew, rezistente ndaj goditjeve dhe e larë në enëlarëse. E pajisur me kapak dhe vulë, një dorezë ergonomike për përdorim të lehtë dhe një kapacitet prej 1.4 L.
  •  500 ml Tritan Renew CHOPPER me tehe çeliku inox në formë S për performancë maksimale. Baza është rezistente ndaj rrëshqitjes mund të hiqet dhe të përdoret si kapak për enë.
  • Mikseri për rrahjen e të bardhëve të vezëve
Detajet
Kapaciteti: 0.5 L,1.4 L
Ngjyra: Krem


Produkte të ngjashme