Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200002245
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

188 00

Përfshinë TVSH 18%

220,00 €
Ju kurseni: 32,00 €

15 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni ikonik retro i Smeg ofron një larmi ngjyrash dhe një përfundim premium të emaluar. Qoftë duke përgatitur brioshët me aromë, me gjalpë për dy, ose një mëngjes të përmasave familjare para fillimit të shkollës, tostieri me slot Smeg TSF03 4 e ka të mbuluar. Kjo thekëse ju lejon të gatuani deri në 4 feta në të njëjtën kohë duke e bërë atë ideal për familjet e mëdha, ose ata që pëlqejnë ta nisin ditën me një mëngjes të bollshëm për shumë energji!

Dy hapësira mund të përdoren në mënyrë të pavarur duke përdorur dy çelësat e kontrollit, kështu që nuk keni nevojë të përgatisni më shumë bukë seç duhet. Çdo vend i bollshëm ka teknologjinë e përqendrimit të fetave për skuqje të njëtrajtshme dhe një dalje automatike pasi të ketë përfunduar therja.

Pavarësisht nëse dëshironi feta ultra krokante ose më të buta, buka mund të theksohet për t'iu përshtatur një game të gjerë shijesh falë 6 niveleve të ndryshueshme të skuqjes dhe 3 programeve të paravendosura të ndriçuara, për ringrohje, shkrirje dhe bagels. Hapësirat kanë një gjerësi të ndryshueshme e cila mund të strehojë një shumëllojshmëri të trashësisë së bukës.

Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Frekuenca: 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Gjerësia: 300 mm
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Materiali: Çelik
Ngjyra: E gjelbër


Produkte të ngjashme