Blej tani

status:

Shkumues qumështi Smeg MFF11CREU, 500W, bezhë

Numri i produktit: RMU-200002213
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

191 00

Përfshinë TVSH 18%

216,00 €
Ju kurseni: 25,00 €

12 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Krijoni qumësht të shkumuar profesionalisht për kapuçinën tuaj të preferuar, makiaton latte, të bardhë të sheshtë apo edhe çokollatë të pasur të nxehtë në stilin barista me shkumuesin e qumështit Smeg MFF01. Ka 6 programe të paracaktuara dhe një funksion manual, për përgatitjen e lehtë dhe të sigurt të pijeve të nxehta dhe të ftohta, me ose pa shkumë, falë dy rrahjeve të ofruara.


Lëvizja me dhëmbëza është e shkëlqyeshme për shkumuesin e qumështit të nxehtë ose të ftohtë ose çokollatës, ndërsa rrahja e sheshtë mund të përdoret për funksionin e qumështit të nxehtë. Treguesit e nivelit të lëngjeve janë gdhendur brenda enës së lëvizshme prej çeliku të pandryshkshëm, e cila është e sigurt për larje enësh për lehtësi. Ka një kapacitet maksimal mbresëlënës prej 600ml për qumësht/250ml për shkumë.


Sistemi i ngrohjes me induksion krijon cilësi profesionale të shkumës së qumështit së bashku me motorin e fuqishëm 500W. Kapaku TritanTM përmban një filxhan matës të integruar dhe të lëvizshëm për shikim të lehtë dhe përshtatet mirë në mënyrë që të parandalojë daljen e qumështit.

Detajet
Energjia elektrike: 500 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjatësia: 1 m
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Materiali: Çelik inox
Thellësia: 142 mm


Produkte të ngjashme