Blej tani

status:

Fshesë me korrent Samsung JET90, Digital Inverter, 500W, e argjendtë

Numri i produktit: RMU-200002142
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

435 00

Përfshinë TVSH 18%

479,00 €
Ju kurseni: 44,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fshesë me korrent Samsung JET90 ka një motor të fuqishëm inverter dixhital që jep fuqi të fortë thithëse për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme. Ai përmban një paketë baterie të ndashme, e cila ju lejon të zëvendësoni me lehtësi baterinë ose të përdorni një bateri rezervë për një kohë të gjatë pastrimi. Fshesa Jet90 ka një dizajn kompakt dhe të lehtë, duke e bërë të lehtë manovrimin dhe transportimin nëpër shtëpi. Ai gjithashtu ka një sërë bashkëngjitjesh, duke përfshirë një mjet për çarje, një furçë pluhuri dhe një grykë mobiljesh, për t'ju ndihmuar të arrini hapësira të ngushta dhe të pastroni sipërfaqe të ndryshme. Vacuum Jet90 ka një kapacitet koshi 0,5 litrash dhe është i pajisur me një filtër HEPA që lahet për të kapur pluhurin e imët dhe alergjenët. Është i përshtatshëm për t'u përdorur si në dysheme të forta ashtu edhe në qilima dhe ka një kohëzgjatje deri në 60 minuta me një karikim të vetëm. Në përgjithësi, Samsung Jet90 është një fshesë me korrent i përshtatshëm dhe efikas që mund t'ju ndihmojë ta mbani shtëpinë tuaj të pastër dhe pa pluhur.

Detajet
Filtrimi i ajrit me vakum: HEPA
Gjerësia: 215 mm
Kohëzgjatja: 60 min
Kohëzgjatja e karikimit: 3.5 h
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: Argjend
Tensioni i baterisë: 21.9 V


Produkte të ngjashme