Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Çantë shpine Xiaomi Mi Commuter, 15.6", e kaltër

Numri i produktit: RMU-200002121
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

26 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

7 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çanta shpine Xiaomi MI Commuter është një çantë shpine elegante dhe praktike e krijuar për udhëtime. Është bërë nga pëlhurë e qëndrueshme rezistente ndaj ujit dhe përmban një numër ndarjesh dhe xhepash për organizimin e sendeve tuaja. Ndarja kryesore ka një ndarje të mbushur për laptop që mund të mbajë një laptop me madhësi deri në 15,6 inç, si dhe një xhep tableti dhe xhepa të shumtë më të vegjël për organizimin e sendeve të tilla si stilolapsa, çelësa dhe kufje.


  • Kapaciteti 21L
  • Gjatësia 160mm
  • Gjerësia 160mm
  • Madhësia e ekranit 15.6"
Detajet
Materiali: Poliestër
Ngjyra: E kaltër
Stili: City


Produkte të ngjashme