Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Bllokues me kode për Skuter elektrik Xiaomi, i zi

Numri i produktit: RMU-200001738
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

22 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

15 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky bllokues me kode i krijuar për skuterin Xiaomi përmban një dizajn të detajuar, kompakt dhe të lehtë me një shtresë të jashtme gome për të ofruar një siguri dhe rehati. Me kodet 5 shifrore ju mund të bëni 100,000 kombinime të mundshme shifrash për një siguri me të madhe deri në 10 herë. Materiali i kabllos është nga çeliku i forte. Pesha e tij është 0.27 kg.

Detajet
Gjatësia e kabllos: 1.2 m
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme