Blej tani

status:

Enë çeliku Smeg, SMB401

Numri i produktit: RMU-200001669
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

95 00

Përfshinë TVSH 18%

105,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Enë inox i lëmuar 4,8L me dorezë ergonomike.

Detajet
Kapaciteti: 4.8 L
Materiali: Çelik inox


Produkte të ngjashme