Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Karikues për veturë Xiaomi Mi, wirless, 20W, i zi

Numri i produktit: RMU-200001592
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

37 00

Përfshinë TVSH 18%

40,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

8 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karikuesi i makinave me valë Xiaomi Mi 20W në të zezë është një mënyrë e përshtatshme dhe efikase për të karikuar telefonin tuaj celular kur jeni në lëvizje. Me dizajnin e tij elegant dhe kompakt, ky karikues është i përsosur për çdo makinë.

Me teknologjinë e karikimit të shpejtë, ky karikues mund të japë deri në 20 W fuqi, duke ju lejuar të karikoni shpejt pajisjen tuaj. Është i pajtueshëm me shumicën e telefonave celularë dhe përfshin një kabllo USB për lidhje të lehtë. Karikuesi mundësohet nga një burim USB, duke e bërë atë të përshtatshëm për t'u përdorur.

Detajet
Fuqia maksimale: 20 W
Gjerësia: 117.2 mm
Kabllot e përfshira: USB
Karikim i shpejtë: Po
Karikim wireless: Po
Ngjyra: E zezë
Pesha: 150 g
Tensioni i rrymës (V): 9 V
Thellësia: 100 mm
Lartësia: 100 mm


Produkte të ngjashme